Nové podmínky od 1. 6. 2024

Vlastnictví nemovitostí: Umožní vlastnictví jedné další nemovitosti.

Zvýhodněný úvěr k dotaci

Získejte úvěr až 2 mil. Kč

Požádejte s námi o dotaci Oprav dům po babičce. Nově za vás vyřídíme i výhodné financování s nízkým úrokem – klidně i online.

Zvýhodněný úvěr k dotaci

K dotaci Oprav dům po babičce je nyní připraven i speciální úvěrový program pro rekonstrukce domů s cílem zlepšit energetickou účinnost. Tento program, podpořený Státním fondem životního prostředí ČR a ve spolupráci s finančními institucemi, nabízí financování za výhodných podmínek – nízkých úrokových sazeb. Jeho hlavním cílem je usnadnit komplexní renovace s využitím obnovitelných zdrojů a snížit tak energetické nároky domácností.

Kdo může požádat?

Úvěr je určen jak pro ty, kdo teprve plánují zažádat o dotaci v rámci programu Oprav dům po babičce, tak pro ty, kdo ji už obdrželi – umožňuje totiž i požádat zpětně. Klíčovou podmínkou pro jeho získání je schválení dotace. Další podmínkou je, že žadatelem o dotaci i o úvěr musí být tatáž osoba. Celková výše není omezena počtem žadatelů v jedné žádosti.

Chci získat dotaci s úvěrem

Napište nám o konzultaci zdarma

Proč je úvěr výhodný?

Vyřídíme vám jej do výše až 2 milionů Kč s roční úrokovou sazbou 3,45%, která je fixována na pět let a odpovídá polovině běžných tržních sazeb. Toto zvýhodnění je možné díky kofinancování z Modernizačního fondu a Státního fondu životního prostředí. Schválení závisí na bonitě klienta podle standardních kritérií.

Úvěr

až 2 mil. Kč

Sazba

3,45 %

Fixace

5 let

Splatnost

20 let

Nevíte si rady s dotací či úvěrem?

Pojďme to probrat. Konzultace nabízíme zcela zdarma.

Neodcházejte pryč, vyplňte kontaktní formulář a získejte

konzultaci zdarma